albin.com.pl

Malowanie ścian i sufitów porady – Jak malować jak pro

Malowanie ścian i sufitów to częsty projekt DIY w Polsce. Ludzie mają ochotę odświeżyć swoje wnętrza. Dodają nowe barwy, aby przywrócić świeżość w swoich domach.

To jedna z najtańszych metod na zmianę przestrzeni. Jest to też dość łatwe, ale wymaga pewnych umiejętności. Te umiejętności pomogą uzyskać profesjonalne rezultaty.

Chciałbym podzielić się najlepszymi radami o malowaniu. Zrozumiesz, jak przygotować pomieszczenie, które narzędzia są przydatne. Dowiecie się również, jak prawidłowo przygotować ściany czy sufit i w jakiej kolejności malować. Mam nadzieję, że zdobędziesz dużo cennych informacji!

Podsumowanie

 • Malowanie ścian i sufitów to popularny projekt DIY.
 • Wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności.
 • Należy odpowiednio przygotować pomieszczenie i narzędzia.
 • Kolejność malowania to sufit, a następnie ściany.
 • Dobór kolorów jest ważny dla końcowego efektu malowania.

Jeśli planujesz malować i odświeżyć swoje mieszkanie, to zapoznaj się z naszymi poradami. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej. Nasz numer to 798-696-119, a email to biuro@albin.com.pl.

Jak przygotować pomieszczenie do malowania ścian?

Malowanie ścian zaczyna się od przygotowania miejsca. To ważne, by praca była skuteczna. Aby to osiągnąć, warto chronić meble i podłogę. Oto jak to zrobić:

 • 1. Wynieś meble ze ściany. Jeśli to niemożliwe, przykryj je folią malarską.
 • 2. Zabezpiecz podłogę folią ochronną lub gazetami. Ważne, by niczego nie zniszczyć farbą.
 • 3. Zakryj okna i drzwi. Może to być przy pomocy taśmy malarskiej.
 • 4. Ochronić trzeba także elementy nalotne taśmą. To pomoże utrzymać porządek.
 • 5. Elektronarządy i inne trudne do zdjęcia rzeczy lekko posmaruj wazeliną.
 • 6. Po malowaniu przetrzyj sufit i ściany mokra szmatką. Usuń kurz i farby.
 • 7. Po pracy sprawdź wałek. Jeśli trzeba, obetnij włókna nożyczkami.

Jakich narzędzi użyć do malowania ścian i sufitów?

Żeby malowanie było efektywne i bezproblemowe, należy używać odpowiednich narzędzi. Mam dla Ciebie listę, które narzędzia będą Ci potrzebne do uzyskania idealnego efektu.

1. Wałek

Wałek to podstawa. Umożliwia równomierne rozprowadzenie farby. Przed pierwszym użyciem wyczyść wałek z kurzu. Potem przetrzyj go, by uniknąć pylenia.

2. Pędzel

Pędzel jest niezastąpiony do malowania miejsc trudno dostępnych. Zadbaj, by był czysty, pozbądź się kurzu i innych zanieczyszczeń. Pędzle po malowaniu możesz umyć i wysuszyć do następnego użycia.

3. Folia malarska

Stosuj folię malarską, by zabezpieczyć meble i podłogę. Pokryj je, by farba nie skapała. To uchroni przed niepotrzebnymi ubrudzeniami.

4. Taśma malarska

Taśma jest niezbędna do chronienia elementów, które nie powinny być pomalowane. Upewnij się, że jest ona dokładnie przyklejona. Dzięki temu unikniesz wżerania farby pod nią.

5. Miarka i poziomica

Wykorzystaj miarkę i poziomicę, by malować zgodnie z liniami. Te narzędzia pomogą w wyznaczeniu punktów, od których zaczynasz malowanie.

6. Kuweta malarska

Kuweta jest bardzo wygodna podczas pracy. Ułatwi Ci dolewanie farby i zanurzanie wałka. Praca będzie czystsza i efektywniejsza.

Przy użyciu powyższych narzędzi, malowanie będzie dla Ciebie łatwiejsze i przyjemniejsze. Zapamiętaj, że kluczowe jest dokładne przygotowanie powierzchni. Równie ważne jest utrzymanie narzędzi w czystości. Pozwoli to uzyskać doskonały efekt malowania.

Jeśli pojawią się pytania lub potrzebujesz porady, zadzwoń: 798-696-119. Możesz też napisać na maila: biuro@albin.com.pl.

Jak przygotować ściany do malowania?

Przed malowaniem powinniśmy przygotować ściany. To pozwoli nam uzyskać trwały efekt. Oto kilka kroków, które są ważne:

 1. Usuwanie śladów po gwoździach i wkrętach: Zaczynamy od usunięcia śladów po gwoździach. Potrzebujemy do tego szybkoschnącej masy naprawczej i papieru ściernego.
 2. Zagruntowanie ścian: Jeśli chcemy zmienić kolor lub ściany są ciemne, zagruntujmy je. To zapewni równomierne malowanie.
 3. Usuwanie plam i zabrudzeń: Starajmy się usunąć plamy wodą z mydłem malarskim. Trudniejsze plamy atakujemy specjalnymi farbami do ich usuwania.
 4. Naprawa drobnych defektów: Lepiej naprawić ubytki w tynkach przed malowaniem. Do tego celu używamy masy naprawczej. Można także wyrównać ściany płytkami gipsowymi.
 5. Usuwanie wilgoci i zagrzybień: Chcemy malować suche ściany, wolne od pleśni. Wyjmijmy farbę, która się łuszczy.

Dobra przygotowanie to podstawa ładnego efektu malowania. Po takich zabiegach Twoje malarskie dzieło będzie wyglądać pięknie i wytrzyma długie lata!

Przygotowanie ścian do malowania jest super ważne. Usuwamy ślady po gwoździach, reperujemy drobne defekty, likwidujemy plamy i sprawdzamy wilgoć. To ważne kroki w procesie, które zapewnią nam piękne i trwałe efekty pracy.

Co malować najpierw – ściany czy sufit?

malowanie sufitu

Podczas remontu domu, wielu z nas zastanawia, czy zacząć od malowania sufitu czy może lepiej najpierw pomalować ściany. Wybór odpowiedniej kolejności ma ogromne znaczenie. Może to sprawić, że praca będzie łatwiejsza i efekty końcowe lepsze. Teraz się przyjrzeć, co jest najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Generalnie, zaleca się, by jako pierwsze pomalować sufit. Jest to ważne, by nie rozpryskać farby na już pomalowane ściany później. Malowanie sufitów wymaga większej precyzji od malowania ścian. Początek od sufitu daje też przewagę – większą swobodę ruchu bez obawy o zniszczenie świeżo pomalowanego miejsca.

Malując sufit, zaczynamy od narożników oraz krawędzi, używając pędzla. Potem pozostałe miejsca pokrywamy farbą za pomocą wałka. Ruchy wałka powinny być zdecydowane i regularne. Takie jasne kierowanie powinno zapewnić równomierną powłokę farby na sufit..

Po skończonym suficie następuje czas na malowanie ścian. Przed rozpoczęciem, pędzlem pokrywamy boki i krawędzie. Następnie, używając wałka, malujemy resztę ściany. Technika robienia ruchów w kształcie litery W pomoże nam uzyskać równomierny efekt na całej powierzchni.

Przed malowaniem ważne jest gruntowne przygotowanie. Powierzchnie do malowania powinny być suche, czyste i pozbawione kurzu. Trzeba też zabezpieczyć meble i podłogę przed zabrudzeniem farbą.

Podsumowując, najlepiej zacząć od sufitu, a potem przejść do ścian. Warto dobrze przygotować się przed malowaniem. Pamiętaj o odpowiednich narzędziach i technikach, aby praca była efektowna.

Jak malować sufit, aby uniknąć smug?

Żeby sufit był elegancki, ważne jest prawidłowe malowanie. Są kilka kroków, które pomogą uzyskać gładki efekt bez smug:

 1. Malować sufit prosto od okna (Malowanie sufitu).
 2. Malować poruszając pędzel lub wałek równo (unikanie smug na suficie).
 3. Przed malowaniem, wałek odsączyć na kratce (technika malowania sufitu).
 4. Użyć nawilżonego w miarę wałka (unikanie smug na suficie).
 5. Zaczekać, aż warstwa spodnia całkowicie wyschnie (technika malowania sufitu).
 6. Potem nałożyć drugą warstwę farby (unikanie smug na suficie).

Jak malować odcięcia na ścianach?

Odcięcia na ścianach

Malowanie odcięć na ścianach może być skomplikowane, ale efekt jest świetny. Ważne jest, by użyć odpowiednich technik, aby wykończenie było profesjonalne. Zebraliśmy kilka porad, jak to zrobić dobrze.

Zanim zaczniesz malować, ustal, gdzie będzie linia odcięcia. Możesz użyć poziomicy lub sznurka z kredą, aby to zrobić. Dzięki temu odcięcia będą proste i ładne.

Następnie, zabezpiecz odcięcia taśmą malarską. Taśma ochroni inne miejsca przed farbą. Ważne, by dobrze przykleić taśmę, by nic nie przeciekło.

Najpierw pomaluj całą ścianę, a potem zajmij się odcięciami. Kiedy farba na odcięciach wyschnie, delikatnie odklej taśmę. Dzięki temu linie będą ładne i ostre, a farba nie będzie rozwarstwiona.

Malowanie odcięć wymaga dokładności i spokoju. Jeśli boisz się o rezultat, poproś o pomoc specjalistę. Malowanie odcięć to dobry sposób, by pokazać charakter domu.

Podsumowanie:

Malowanie odcięć to nie tylko trudne zadanie, ale też szansa na poprawę wyglądu mieszkania. Ważne jest, by stosować się do kilku zasad, jak ustanowienie linii odcięcia i używanie taśmy. To sprawi, że twoje odcięcia będą idealne.

Jak dobierać kolory do malowania ścian i sufitów?

Wybierając kolory do ścian i sufitu, możemy zmienić nastrój pomieszczenia. Ważne jest, by kolory dobrze do siebie pasowały i tworzyły harmonię. Przy wyborze kieruj się kilkoma zasadami.

Jasny sufit dla pomieszczeń niskich, możliwość ciemniejszego wykończenia sufitu dla pomieszczeń wysokich

Pomieszczenia niskie wydają się wyższe, gdy ich sufit jest jasny. Używanie ciemniejszych kolorów na suficie puściwnieje wyższe wnętrza.

Jasne odcienie dla wąskich ścian, eksperymentowanie z kolorami na długich i dużych powierzchniach

Na wąskie ściany lepiej wybrać jasne odcienie. Optycznie powiększają one pokój. Z kolei długie ściany zachęcają do eksperymentowania z różnymi kolorami.

Dopasowanie kolorów do wystroju pomieszczenia, unikanie przytłaczających połączeń, zwracanie uwagi na proporcje i komfort użytkowania

Kolory na ścianach powinny pasować do mebli i stylu wnętrza. Wybieraj kolory, które razem stworzą spójną atmosferę i nie będą przytłaczać.

Malowanie to sztuka wyrażania własnej kreatywności. Użyj testerów farb, by upewnić się, jak kolor będzie wyglądał. Wybieraj takie kolory, które Cię inspirują. Pamiętaj o harmonii pomiędzy nimi.

Jak pomalować pokój? Dobierz odpowiednie kolory!

dobieranie kolorów

Malując pokój, ważne jest wybór kolorów. Odcienie mogą zmienić całkowicie atmosferę pomieszczenia. Pokaźają jego charakter lub doda harmonii. Jak dobrać te odpowiednie? Oto parę wskazówek.

Zaczynamy od wyboru kolorystyki, którą lubisz. Może być to jasny kolor powiększający wnętrze. Albo ciemniejszy, tworzący ciepłą atmosferę. Znajdziesz mnóstwo pomocy online, od palet po programy do wizualizacji kolorów.

Następnie sprawdź kolor na żywo, w świetle dziennej. Oświetlenie zmienia to, jak widzimy kolory. Unikaj połysku na nierównych ścianach – podkreśli ich niedoskonałości.

Dobierając kolory, myśl o całym wystroju. Ich zestawienie może podkreślić charakter pomieszczenia. Dopasuj kolory ścian do mebli i podłogi, dbając o równowagę.

Wybór właściwych kolorów potrafi zdziałać cuda. To Ty decydujesz, co w Twoim pokoju będzie. Baw się kolorami, eksperymentuj z odważnymi połączeniami. Ciesz się przepięknym wnętrzem, które Ty sam stworzyłeś.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Zadzwoń pod numer: 798-696-119. Albo napisz na e-mail: biuro@albin.com.pl. Nasi eksperci chętnie pomogą Ci wybrać idealne kolory do Twojego pokoju.

Samodzielne malowanie ścian – podstawowe rady!

Malowanie ścian samemu może być łatwiejsze, niż myślisz. Wystarczy poznać kilka wskazówek, by twój efekt był profesjonalny.

1. Przygotowanie powierzchni

Przedłuż proces malowania, zajmując się powierzchnią. Zbierz starą farbę, oczyszc ganek i zagruntuj. Napraw dziury, jeśli takowe znajdziesz.

2. Zabezpieczenie przed rozpryskami farby

Oto kolejny krok: zabezpiecz przed upadkami farby. Przyklej taśmę malarską na ościeżnice, listwy i inne miejsca. Nałóż folię malarską na podłogę i pokryj nią meble.

3. Wybór odpowiednich narzędzi

Bez odpowiednich narzędzi nie malujesz. Przygotuj wałek i pędzel. Miej pod ręką kuwetę, folię i taśmę malarską.

4. Wybór odpowiedniej farby

Farba to klucz do sukcesu. Zadecyduj o jakości, najlepiej skonsultuj się z fachowcem. Idealna farba sprawi, że twoja ściana będzie wyglądać rewelacyjnie.

Malowanie samemu może być zarówno satysfakcjonujące, jak i oszczędne. Zapewnij odpowiednie przygotowanie i narzędzia. Dobierz dobrą farbę i twoje efekty będą wyjątkowe.

Jeśli szukasz porady, jesteśmy do twojej dyspozycji. Zadzwoń pod 798-696-119 lub napisz na biuro@albin.com.pl.

Samodzielne malowanie ścian – co będzie Ci potrzebne?

Jeśli chcesz malować ściany samodzielnie, musisz przygotować kilka rzeczy. Ważne jest, aby dobrze przygotować powierzchnię. Warto też wybrać odpowiednie narzędzia, które pomogą osiągnąć efekt jak od fachowca.

Potrzebne narzędzia:

 • Wałek – wybierz odpowiedni model, który idealnie nadaje się do malowania ścian.
 • Pędzel – miej pędzle w różnych rozmiarach, aby łatwo dotrzeć do każdego miejsca.
 • Folia malarska – użyj jej do zabezpieczenia podłogi i mebli, by nie splamić farbą.
 • Taśma malarska – będzie pomocna do zaklejania miejsc, które nie malujemy, aby krawędzie wyszły idealnie.
 • Miarka i poziomica – te narzędzia pozwolą wyznaczyć proste i równoległe linie.
 • Kuweta malarska – w niej wylejesz farbę i zanurzysz wałek podczas malowania.

Wymienione narzędzia to podstawa, ale może się zdarzyć, że będziesz potrzebował więcej. W zależności od projektu, warto czasem zainwestować w lepsze narzędzia. Na duże remonty przyda się profesjonalny sprzęt, który ułatwi pracę.

NarzędzieZastosowanie
WałekMalowanie większych powierzchni
PędzelMalowanie trudno dostępnych miejsc i precyzyjnych elementów
Folia malarskaZabezpieczanie podłogi i mebli przed rozpryskami farby
Taśma malarskaZaklejanie krawędzi i elementów do ochrony przed farbą
Miarka i poziomicaWyznaczanie precyzyjnych linii malowania
Kuweta malarskaPrzechowywanie farby i zanurzanie wałka

Dobrze przygotowana powierzchnia i odpowiednie narzędzia są kluczem sukcesu. W razie wątpliwości, zawsze można poprosić o pomoc. Profesjonalista doradzi, jakie narzędzia wybrać do Twojego projektu.

Jaką farbę wybrać do malowania ścian?

Wybór farby

Wybieranie farby do malowania ścian to ważna sprawa. Na rynku jest mnóstwo rodzajów – należy je dobrze poznać. Przy wyborze zwracaj uwagę na lateksowe, akrylowe i winylowe farby.

Lateksowe farby

Farby lateksowe idealnie pasują do kuchni i łazienki. Są odporne na wilgoć i łatwe w czyszczeniu. Szybko schną i nie trzeba je nakładać wielu warstw.

Akrylowe farby

Akryl jest dobry do wszystkich powierzchni ścian. Te farby mocno trzymają się ścian, są trwałe i odbijają plamy. Dzięki wielu kolorom, łatwo wybrać kolor do mieszkania.

Choć farby akrylowe szybko schną, trzeba je równo nałożyć. To klucz do uzyskania gładkiego efektu malowania.

Winylowe farby

Farby winylowe są trwałe, łatwe w użyciu, ale chłonne. Idealne do sypialni i salonu. Chronią ściany przed plamami, ale nie są dobre, gdy jest dużo wilgoci.

Do wybrania najlepszej farby warto dostosować ją do potrzeb pomieszczenia. W razie wątpliwości, zawsze można poprosić o radę fachowca.

Wybór farby do malowania ścian

Rodzaj farbyZaletyWady
Lateksowe farbyOdporne na wilgoć
Łatwe do czyszczenia
Szybko schną
Może wymagać kilku warstw
Ograniczony wybór kolorów
Akrylowe farbyDobra przyczepność do powierzchni
Wysoka trwałość
Odporność na plamy i wyblaknięcie
Szybko schną
Rozprowadzenie wymaga staranności
Winylowe farbyTrwałe
Łatwe w użyciu
Odporność na plamy i zarysowania
Nieodporne na wilgoć
Może wymagać dodatkowych warstw

Jaką wybierzemy, zależy od naszych preferencji oraz pomieszczenia.

Nie wiesz, która farba byłaby najlepsza do Twojego domu? Nasz zespół ekspertów chętnie pomoże. Doradzą, by twój projekt malowania był udany.

Jak przewidzieć ilość farby do zakupu?

Ilość farby

Malowanie to ważne zadanie, dlatego trzeba dobrze obliczyć ilość farby. To zapobiegnie problemom, jeśli zabraknie jej podczas prac. Trzeba także kupić trochę więcej farby na wszelki wypadek.

Zaczniemy od mierzenia pomieszczenia. Trzeba zmierzyć długość, szerokość i wysokość ścian. Dla prostokątnych ścian, pomnóż tylko długość przez szerokość. Następnie zsumuj te wyniki, aby obliczyć całkowitą powierzchnię.

Teraz kiedy masz już powierzchnię, dodaj trochę farby ‘na zapas’. Około 10-15% więcej powinno wystarczyć na wszelkie poprawki i drugą warstwę. Takie dodatki mogą być potrzebne do uzyskania idealnego efektu.

Dodatkowy zapas jest ważny, gdyż różne partie farb mogą się różnić. Dlatego, staraj się kupić wszystko z jednej partii, by kolor był zgodny.

Mając odpowiednią ilość farby, malowanie będzie łatwiejsze i efektywniejsze. To z pewnością przyczyni się do profesjonalnego wykończenia.

Znajdziesz tutaj tabelkę, która ułatwi Ci obliczenie ilości farby do pokrycia pomieszczenia:

Rodzaj powierzchniIlość farby na 1 m2
ŚcianyIlość farby na ścianę
SufitIlość farby na sufit
RazemIlość farby na pokój

Wałkiście ozdobone powierzchnie, otwory na drzwi i okna mogą wymagać więcej farby. Te miejsca trzeba uwzględnić przy liczeniu farby.

Wniosek

Malowanie ścian i sufitów to zadanie, które można zrobić samodzielnie. Wystarczy się dobrze przygotować i mieć odpowiednie narzędzia.

Istotne jest zabezpieczenie powierzchni przed farbą. To pomoże uniknąć uszkodzeń.

Dobry wybór farby i koloru wpływa na efekt malowania. Warto więc poświęcić czas na ich dobór.

Chcąc mieć pewność, zamów trochę więcej farby. To zapewni, że nie zabraknie ci w trakcie malowania.

Jeśli masz pytania, zawsze możesz się do nas odezwać. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu: 798-696-119 lub emailem: biuro@albin.com.pl.

Podsumowanie:

WniosekPodsumowanie
Malowanie ścian i sufitówMożna przeprowadzić samodzielnie przy odpowiednim przygotowaniu i narzędziach
Zabezpieczenie powierzchniKluczowe jest dokładne zabezpieczenie przed rozpryskami farby
Wybór farby i kolorówMa duże znaczenie dla efektu końcowego malowania
Ilość farbyWażne jest zapewnienie odpowiedniej ilości farby i zamówienie większej ilości na zapas

Kontakt

Potrzebujesz uroku w swoim domu? Z chęcią pomogę dodać mu barw!

Możesz nas złapać od poniedziałku do piątku, między 9:00 a 17:00.

Jeśli chcesz coś wiedzieć o malowaniu, szukasz porady czy spotkania, dzwoń: 798-696-119. Możesz też napisać na e-mail: biuro@albin.com.pl.

Odwiedź naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej o naszych pomysłach i usługach.

Inspiracje

Poszukujesz inspiracji do malowania? Czy chciałbyś, aby Twoje wnętrze wyrażało Twoją indywidualność? Spójrz na kilka ciekawych pomysłów na dekoracje.

Ombre na ścianach to jeden z popularnych trendów. To delikatne przejście kolorów, gdzie jasne zmieniają się w ciemniejsze. Wypróbuj tę technikę, by nadać pomieszczeniu niezwykłego uroku.

Inną ciekawą opcją jest używanie geometrycznych wzorów. Stosując taśmę malarską, możesz tworzyć różne kształty i linie. To dodaje pomieszczeniu energii i odróżnia je od innych.

Jeśli wolisz prostotę, postaw na kontrastowe kolory. Łącz jasne i ciemne odcienie, by uzyskać efekt wow. Jest to sposób na wykreowanie nowoczesnego designu w Twoim domu.

FAQ

Jak przygotować pomieszczenie do malowania ścian?

Na początku usuń meble i sprzęty albo przykryj je folią. Zabezpiecz podłogę, okna, i drzwi. Nie zapomnij ochronić ościeżnic, listew przypodłogowych i włączników taśmą.

Jakich narzędzi użyć do malowania ścian i sufitów?

Potrzebujesz wałka, pędzla, folii malarskiej, taśmy, miarki, poziomicy i kuwety.

Jak przygotować ściany do malowania?

Zlikwiduj ślady po gwoździach, napraw drobne szkody. Czyste plamy i zabrudzenia. Starannie zlikwiduj wilgoć i pleśń.

Co malować najpierw – ściany czy sufit?

Rozpocznij od sufitu. Gdy skończysz, przystąp do ścian.

Jak malować sufit, aby uniknąć smug?

Początek jest od trudno dostępnych miejsc pędzlem. Następnie użyj wałka, malując równo. Ważne jest techniczne obsługi wałka i jego wilgotność.

Jak malować odcięcia na ścianach?

Odcięcia zrobisz pędzlem, z linią wyznaczoną poziomicą. Potem zabezpiecz je taśmą. Maluj i po zakończeniu usuń taśmę.

Jak dobierać kolory do malowania ścian i sufitów?

Wybierając kolory, myśl o harmonii. Sprawdzaj je przy świetle naturalnym i unikaj połysku na nierównościach.

Jak pomalować pokój? Dobierz odpowiednie kolory!

Dla pięknego efektu dopasuj kolory do wystroju pokoju. Do walorów wąskich ścian pasują jasne kolory.

Samodzielne malowanie ścian – podstawowe rady!

Nauczysz się malować ściany sam. Wymaga to porządnego przygotowania i dobrych narzędzi. Zabezpiecz dokładnie pomieszczenie od farby.

Samodzielne malowanie ścian – co będzie Ci potrzebne?

Do malowania potrzebujesz wałka, pędzla, folii, taśmy, miarki, poziomicy, kuwety. W skomplikowanych projektach przydadzą się profesjonalne sprzęty.

Jaką farbę wybrać do malowania ścian?

Wybierając farbę, myśl czy ma być do kuchni, łazienki itd. Znajdziesz lateks, akryl czy winyl. Każda ma swoje plusy i minusy.

Jak przewidzieć ilość farby do zakupu?

Oblicz powierzchnię i dodaj kilka procent zapasu. To pomoże uniknąć niedoboru farby podczas malowania.

Wniosek

Samodzielnie udekorujesz pokój, jeśli dokładnie się przygotujesz. Wybierz odpowiednie kolory i upewnij się, że masz dość farby.

Kontakt

Bądź w kontakcie z nami, jeśli masz pytania. Zadzwoń pod 798-696-119 lub napisz na biuro@albin.com.pl.

Inspiracje

Sprawdź nasze pomysły na ściany i sufity. W naszej galerii czekają natchnienia do twojego wnętrza.

Linki do źródeł

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top